I

mportérem a prodejcem vysoce kvalitních dubových a barrique sudů Mouette&Fils pro profesionály je společnost Dammnitzer s.r.o.

Cílem společnosti je poskytnout vinařům a výrobcům destilátů špičkovou kvalitu výrobků s francouzským know-how za nejdostupnější ceny na trhu.

Úzká specializace na jednodruhový sortiment, empatie, osobní přístup k potřebám klientů stejně jako spolehlivý servis a garance za dodané zboží jsou našimi zásadami při budování dlouhodobých obchodních vztahů.

Dubové a barrique sudy jsou samy o sobě, stejně jako ušlechtilé nápoje, které v nich získávají svůj svébytný charakter, produktem lidského umu, kulturních tradic, řemeslných dovedností a přírodního materiálu s dotekem historie. Vinné sudy Mouette&Fils nabízí kromě dokonalého bednářského zpracování především výběr nejkvalitnějších použitých materiálů, kterými jsou pečlivě vybraný karpatský dub Quercus Robur z ekologicky čistého prostředí a francouzské kalibrované galvanizované obruče.

Dvoustupňová výstupní kontrola každého kusu je zárukou toho, že se k Vám dostane pouze výrobek, na který se můžete opakovaně a zcela spolehnout při naplňování Vašich představ o konečné podobě vína nebo destilátu.
Sudy Mouette&Fils, to je efektivní cesta k naplnění Vašich vizí.

Mouette&Fils je volbou pragmatických vizionářů.